LXVII. MUNGIAKO TXAPELKETA

15 Maiatza, Igandea, eguneko partiduak, 11:00 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINALAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Bilbao-Arroita 22 - 15 Artaraz-Bernaola

FINALA
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Mediavilla-Garcia 22 - 10 Amundarain-Albeniz

8 Maiatza, Igandea, eguneko partiduak, 11:00 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINALERDIAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Bilbao-Arroita 22 - 9 Olaizola-Goiburu

Artaraz-Bernaola 22 - 14 Gorostidi-Egiguren

1 Maiatza, Igandea, eguneko partiduak, 11:00 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

ERDIFINALAK
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Riol-Aranguren 14 - 22 Amundarain-Albeniz

Mediavilla-Matute IV 12 - 22 Fernández-Garcia

24 Apirila, Igandea, eguneko partiduak, 11:00 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL LAURDENAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Kareaga-Mitxelena 8 - 22 Gorostidi-Egiguren

Iglesias-Busquet 19 - 22 Artaraz-Bernaola

10 Apirila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL LAURDENAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Ituarte-Tellería 18 - 22 Olaizola-Sorondo

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Aurrekoetxea-Egaña 18 - 22 Mediavilla-Matute IV

Larrañaga-Oliden 12 - 22 Amundarain-Albeniz

3 Apirila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL LAURDENAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Bilbao-Bullón 22 - 8 Ariznabarreta-Ziarsolo

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Okamika-Arrizabalaga 17 - 22 Fernández-Garcia

Aguirremalloa-Madariaga 14 - 22 Riol-Aranguren

27 Martxoa, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL ZORTZIRENAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Artaraz-Bernaola 22 - 27 Arrillaga-Beloki

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Etxegibel-Barturen 19 - 22 Mediavilla-Matute IV

Aurrekoetxea-Egaña 22 - 15 Picote III-Altuzarra

20 Martxoa, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL ZORTZIRENAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Zabaleta-Landa 22 - 0 Gorostidi-Mujika

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Irribaren-Markaida 0 - 22 Amundarain-Gabirondo

Aurtenetxe-Bilbao 10 - 22 Riol-Aranguren

13 Martxoa, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL ZORTZIRENAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Uriarte-Astobieta 0 - 22 Labaka-Ezama

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Uriarte-Astobieta 0 - 22 Labaka-Ezama

Astiz-Gurrea 18 - 22 Larrañaga-Oliden

Aguirremalloa-Madariaga 22 - 14 Olaguenaga-Barbara

6 Martxoa, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL ZORTZIRENAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Ituarte-Tellería 22 - 17 Zabaleta-Olaiz

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Irribarria II-Eskuza 22 - 12 Okamika-Arrizabalaga

Cortazar-López 9 - 22 Fernández-Garcia

27 Otsaila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL ZORTZIRENAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Bilbao-Bullón 22 - 7 Ibarluzea-Goiburu

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Picote III-Altuzarra 22 - 17 Alonso-Pagaza

Mediavilla-Matute IV 22 - 16 Otxoa-Erle

20 Otsaila, Igandea, eguneko partiduak, 10:35 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL ZORTZIRENAK
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Eguren-Azkarraga 9 - 22 Riol-Garcia

20 Otsaila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL ZORTZIRENAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Egurrola-Calvo 10 - 22 Olaizola-Sorondo

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Aguirremalloa-Pujana 15 - 22 Amundarain-Gabirondo

13 Otsaila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL ZORTZIRENAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Iglesias-Busquet 22 - 11 Jara-Etxarri

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Fernández-Garcia 22 - 4 Rekalde-Ibarrondo

Larrañaga-Oliden 22 - 6 X.Beitia-Cimadevilla

6 Otsaila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL ZORTZIRENAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Labaka-Ezama 22 - 4 Bikandi-Alvarez

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Etxezarreta-Aranguren 17 - 22 Okamika-Arrizabalaga

R.Larramendi-M.Garmendia 17 - 22 Olaguenaga-Barbara

30 Urtarrila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL ZORTZIRENAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Ariznabarreta-Arroita 22 - 14 Barandika-Anduaga

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Orbegozo-Garcia 13 - 22 Alonso-Amondo

Etxaniz-Ibarloza 17 - 22 Amiama-Ibarrondo

23 Urtarrila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL ZORTZIRENAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Otazua-Sánchez 15 - 22 Gorostidi-Mujika

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Riol-Garcia 22 - 13 De Gereñu-Eulate

Ferrarios-Prieto 11 - 22 Amundarain-Gabirondo

16 Urtarrila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL ZORTZIRENAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Barandika-Anduaga 22 - 7 Gorosti-Balerdi

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Olaguenaga-Barbara 22 - 0 Zabala-M.Etxeberria

16 Urtarrila, Igandea, eguneko partiduak, 00:00 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL ZORTZIRENAK
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Altuzarra-Arandia 10 - 22 Beitia-Cimadevilla

9 Urtarrila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL ZORTZIRENAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Bikandi-Alvarez 22 - 10 Armaolea-Bengua

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Okamika-Arrizabalaga 22 - 7 Salaberria-Ballarena

Otxoa-Erle 22 - 11 Rekalde-Arbaiza

31 Abendua, Ostirala, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL ZORTZIRENAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Murillo-Etxebarria 8 - 22 Zabaleta-Olaiz

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Tellitu-Bilbao 12 - 22 Amiama-Uribe

31 Abendua, Ostirala, eguneko partiduak, 00:00 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL ZORTZIRENAK
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Tellitu-Bilbao 12 - 22 Amiama-Uribe

12 Abendua, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL ZORTZIRENAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Jara-Etxarri 22 - 10 Galán-Urritikoetxea

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Ugalde-Ugalde 22 - 20 Beitia-Cimadevilla

Zalakain-Salaberria 18 - 22 Amundarain-Sudupe

8 Abendua, Asteazkena, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL ZORTZIRENAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Ibarluzea-Goiburu 22 - 4 Ruíz-Alava

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Díaz de Gereñu-Alvarez de Eulate 22 - 13 Jamar-Mina

Salaberria-Ballarena 22 - 17 Arrien-Prieto

5 Abendua, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL ZORTZIRENAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Olaizola-Sorondo 22 - 18 Etxebarria-Alonso

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Olaguenaga-Barbara 22 - 8 Naldaiz-Ibarluzea

Alonso-Amondo 22 - 12 Izeta-Uzkudun

28 Azaroa, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL ZORTZIRENAK
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Aranguena-Kareaga 1 - 22 Arrillaga-Beloki

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Rekalde-Arbaiza 22 - 15 Viana-Inoriza

16 Urtarrila, Larunbata, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINAL ZORTZIRENAK
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Olaguenaga-Barbara - Zabala-M.Etxeberria