XXXIV CPTO. OLAZAR DE PELOTA

31 Abendua, Larunbata, eguneko partiduak, 16:00 orduan, ZALDIBAR - Zaldibar-ko frontoian

FINALA
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

De la Fuente-Aldabe 13 - 22 Murua-Eskuza

4 1/2

Aristegi 15 - 22 Zubizarreta

4 1/2 EMAKUMEAK

ARRIZABALAGA 18 - 16 ALDAI

22 Abendua, Osteguna, eguneko partiduak, 21:30 orduan, - Aurizberri (Espinal)-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Igoa-Ugartemendia 12 - 22 Murua-Eskuza

4 1/2 EMAKUMEAK

ALDAI 22 - 6 LARRARTE

15 Abendua, Osteguna, eguneko partiduak, 21:30 orduan, ZALDIBAR - Zaldibar-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Mata-Irurita 15 - 22 De la Fuente-Aldabe

4 1/2 EMAKUMEAK

ARRIZABALAGA 22 - 8 GARAI

8 Abendua, Osteguna, eguneko partiduak, 21:30 orduan, ZALDIBAR - Zaldibar-ko frontoian

LIGA
4 1/2

Irribarria 8 - 22 Zubizarreta

Aristegi 22 - 16 I. Egiguren

1 Abendua, Osteguna, eguneko partiduak, 21:30 orduan, ZALDIBAR - Zaldibar-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

De la Fuente-Aldabe 22 - 8 Senar-Oliden

4 1/2

Aristegi 22 - 11 Aranbarri

30 Azaroa, Asteazkena, eguneko partiduak, 18:00 orduan, ZALDIBAR - Zaldibar-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

J. Alberdi-Apezetxea 11 - 22 Murua-Eskuza

4 1/2

Zubizarreta 22 - 17 Amiano

24 Azaroa, Osteguna, eguneko partiduak, 21:30 orduan, ZALDIBAR - Zaldibar-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Igoa-Ugartemendia 22 - 13 Etxaniz-Loza

4 1/2

Irribarria 22 - 14 Kortazar

17 Azaroa, Osteguna, eguneko partiduak, 21:30 orduan, ZALDIBAR - Zaldibar-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Mata-Irurita 22 - 12 Olaetxea-Ek.Lizeaga

4 1/2

I. Egiguren 22 - 11 Ituarte

10 Azaroa, Osteguna, eguneko partiduak, 21:30 orduan, ZALDIBAR - Zaldibar-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Elola-Gabirondo 11 - 22 Senar-Oliden

4 1/2

A. Egiguren 6 - 22 Aranbarri

3 Azaroa, Osteguna, eguneko partiduak, 21:30 orduan, ZALDIBAR - Zaldibar-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Murua-Eskuza 22 - 17 De la Fuente-Lazkoz

4 1/2

Amiano 22 - 18 Altuna

27 Urria, Osteguna, eguneko partiduak, 21:30 orduan, ZALDIBAR - Zaldibar-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

A.Etxebarria-Ibarloza 15 - 22 Etxaniz-Loza

4 1/2

Rekalde 14 - 22 Kortazar

20 Urria, Osteguna, eguneko partiduak, 21:30 orduan, ZALDIBAR - Zaldibar-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Rekalde-Odriozola 12 - 22 Olaetxea-E.Lizeaga

4 1/2

Ituarte 22 - 12 Urigoitia

13 Urria, Osteguna, eguneko partiduak, 21:30 orduan, ZALDIBAR - Zaldibar-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Hormaetxe-Irazustabarrena 19 - 22 De la Fuente-Lazkoz

4 1/2

Altuna 22 - 21 Apezetxea

6 Urria, Osteguna, eguneko partiduak, 21:30 orduan, ZALDIBAR - Zaldibar-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Fernandez-Eskuza 17 - 22 Senar-Oliden

4 1/2

Aranbarri 22 - 5 E.Lizeaga

29 Iraila, Osteguna, eguneko partiduak, 21:30 orduan, ZALDIBAR - Zaldibar-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Etxaniz-Loza 22 - 2 Erkiaga-Emaldi

4 1/2

Kortazar 22 - 18 Beitia II

22 Iraila, Osteguna, eguneko partiduak, 21:30 orduan, ZALDIBAR - Zaldibar-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Aurrekoetxea-Cuirán 10 - 22 Olaetxea-Ekain Lizeaga

4 1/2

Okamika 1 - 22 Urigoitia