E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ CINAKA GIZONEZKOAK 22-AZPIKO  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/07 19:00 ATAUN - ATAUN-AUZOETA ATAUN K.E. 15 - 22 OROZKO OLGETAN
2022/01/08 10:00 Dima - Dima LAGUN ONAK P.E. 22 - 15 LAZPKE B
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/14 20:00 OROZKO - OROZKO OROZKO OLGETAN 12 - 22 LAGUN ONAK P.E.
2022/01/15 10:30 Lazkao - Lazkao-Kiroldegia LAZPKE B 22 - 9 HERRIAREN
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/22 10:00 Laudio - Areta HERRIAREN OROZKO OLGETAN
2022/01/22 16:30 Zornotza - Amorebieta LAGUN ONAK P.E. ATAUN K.E.
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/06 - - OROZKO OLGETAN LAZPKE B
2022/02/06 - - ATAUN K.E. HERRIAREN
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/13 - - HERRIAREN LAGUN ONAK P.E.
2022/02/13 - - LAZPKE B ATAUN K.E.
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 LAGUN ONAK P.E.   4 2 2 0 0 44 27
2 LAZPKE B   3 2 1 1 0 37 31
3 OROZKO OLGETAN   3 2 1 1 0 34 37
4 ATAUN K.E.   1 1 0 1 0 15 22
5 HERRIAREN   1 1 0 1 0 9 22

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/07 20:30 Dima - Dima TXUMULUXUETA 22 - 16 HERNANI K.E.
2022/01/08 17:15 Lazkao - Lazkao-Kiroldegia LAZPKE A 22 - 5 PAZ ZIGANDA
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/15 17:00 Villaba - Ikastola Paz Ziganda (Villaba) PAZ ZIGANDA 9 - 22 TXUMULUXUETA
2022/01/15 18:00 Hernani - Hernani HERNANI K.E. 13 - 22 JOKO ALAI
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/21 19:30 ZEANURI - Zeanuri JOKO ALAI PAZ ZIGANDA
2022/01/22 12:00 Dima - Dima TXUMULUXUETA LAZPKE A
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/06 - - PAZ ZIGANDA HERNANI K.E.
2022/02/06 - - LAZPKE A JOKO ALAI
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/13 - - JOKO ALAI TXUMULUXUETA
2022/02/13 - - HERNANI K.E. LAZPKE A
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 TXUMULUXUETA   4 2 2 0 0 44 25
2 HERNANI K.E.   2 2 0 2 0 29 44
3 LAZPKE A   2 1 1 0 0 22 5
4 PAZ ZIGANDA   2 2 0 2 0 14 44
5 JOKO ALAI    2 1 1 0 0 22 13
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA