E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA GIZONEZKOAK GAZTEAK  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/08 12:00 SOPELANA - Sopelana LAGUN ONAK P.E. 9 - 22 TOLOSA C.F.
2022/01/08 16:00 Doneztebe - Doneztebe ERREKA 22 - 14 MARKINA ESKUZ
2022/01/08 18:00 OIARTZUN - OIARTZUN- OIARPE, K.E. 9 - 22 LAZPKE
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/14 17:15 Lazkao - Lazkao-Kiroldegia LAZPKE 22 - 13 LAGUN ONAK P.E.
2022/01/14 19:00 ZALDIBAR - Zaldibar MARKINA ESKUZ 22 - 19 OIARPE, K.E.
2022/01/16 10:00 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSA C.F. 22 - 6 TXUKUN LAKUA
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/21 18:45 OIARTZUN - OIARTZUN- OIARPE, K.E. ERREKA
2022/01/22 16:30 Zornotza - Amorebieta LAGUN ONAK P.E. MARKINA ESKUZ
2022/01/22 17:00 VITORIA - LAKUA TXUKUN LAKUA LAZPKE
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/30 - - LAZPKE TOLOSA C.F.
2022/01/30 - - ERREKA LAGUN ONAK P.E.
2022/01/30 - - MARKINA ESKUZ TXUKUN LAKUA
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/06 - - LAGUN ONAK P.E. OIARPE, K.E.
2022/02/06 - - TOLOSA C.F. MARKINA ESKUZ
2022/02/06 - - TXUKUN LAKUA ERREKA
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/13 - - MARKINA ESKUZ LAZPKE
2022/02/13 - - OIARPE, K.E. TXUKUN LAKUA
2022/02/13 - - ERREKA TOLOSA C.F.
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/20 - - TXUKUN LAKUA LAGUN ONAK P.E.
2022/02/20 - - LAZPKE ERREKA
2022/02/20 - - TOLOSA C.F. OIARPE, K.E.
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 LAZPKE   4 2 2 0 0 44 22
2 TOLOSA C.F.   4 2 2 0 0 44 15
3 MARKINA ESKUZ   3 2 1 1 0 36 41
4 ERREKA   2 1 1 0 0 22 14
5 LAGUN ONAK P.E.   2 2 0 2 0 22 44
6 OIARPE, K.E.   2 2 0 2 0 28 44
7 TXUKUN LAKUA   1 1 0 1 0 6 22

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/07 19:30 LARRAINZAR - LARRAINZAR BURUZGAIN P.E. 22 - 16 UPO MENDI
2022/01/08 11:00 Galdakao - Galdakao ADISKIDE 15 - 22 LEA IBARRA  
2022/01/09 11:00 Azkoitia - Azkoitia AZKOITIKO OTEIZA ALDE ZAHARRA  K.E.-Retirado
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/14 19:30 ZARATAMO - Zaratamo UPO MENDI 8 - 22 AZKOITIKO OTEIZA
2022/01/15 12:30 LARRAINZAR - LARRAINZAR BURUZGAIN P.E. 22 - 11 ADISKIDE
2022/01/15 17:15 Donostia - EGIA-F. JUANITO ALVAREZ ALDE ZAHARRA  K.E.-Retirado LEA IBARRA  
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/22 16:30 Munitibar - Munitibar LEA IBARRA   UPO MENDI
2022/01/23 - - ADISKIDE ALDE ZAHARRA  K.E.-Retirado
2022/01/23 11:30 Azkoitia - Azkoitia AZKOITIKO OTEIZA BURUZGAIN P.E.
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/06 - - AZKOITIKO OTEIZA ADISKIDE
2022/02/06 - - UPO MENDI ALDE ZAHARRA  K.E.-Retirado
2022/02/06 - - BURUZGAIN P.E. LEA IBARRA  
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/13 - - ADISKIDE UPO MENDI
2022/02/13 - - LEA IBARRA   AZKOITIKO OTEIZA
2022/02/13 - - ALDE ZAHARRA  K.E.-Retirado BURUZGAIN P.E.
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 BURUZGAIN P.E.   4 2 2 0 0 44 27
2 ADISKIDE    2 2 0 2 0 26 44
3 AZKOITIKO OTEIZA    2 1 1 0 0 22 8
4 UPO MENDI   2 2 0 2 0 24 44
5 LEA IBARRA     2 1 1 0 0 22 15
6 ALDE ZAHARRA  K.E.-Retirado   0 0 0 0 0 0 0
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA