E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA GIZONEZKOAK KADETE  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/07 20:00 Azpeitia - Izarraitz-Azpeitia ILUNPE E. 22 - 16 AZKOITIKO OTEIZA P.K.E.
2022/01/08 10:00 Dima - Dima LAGUN ONAK P.E. 22 - 14 UPO MENDI
2022/01/08 11:00 AMAIUR - AMAIUR TXARUTA, C.D. 8 - 22 LAZPKE
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/13 19:30 Azkoitia - Azkoitia AZKOITIKO OTEIZA P.K.E. 22 - 15 UPO MENDI
2022/01/14 17:15 Lazkao - Lazkao-Kiroldegia LAZPKE 22 - 6 ILUNPE E.
2022/01/16 11:00 Elizondo - Elizondo TXARUTA, C.D. 22 - 6 LAGUN ONAK P.E.
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/21 19:15 IURRETA - IURRETA UPO MENDI LAZPKE
2022/01/22 16:00 Azpeitia - Izarraitz-Azpeitia ILUNPE E. TXARUTA, C.D.
2022/01/22 16:30 Zornotza - Amorebieta LAGUN ONAK P.E. AZKOITIKO OTEIZA P.K.E.
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/06 - - ILUNPE E. LAGUN ONAK P.E.
2022/02/06 - - LAZPKE AZKOITIKO OTEIZA P.K.E.
2022/02/06 - - TXARUTA, C.D. UPO MENDI
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/13 - - LAGUN ONAK P.E. LAZPKE
2022/02/13 - - UPO MENDI ILUNPE E.
2022/02/13 - - AZKOITIKO OTEIZA P.K.E. TXARUTA, C.D.
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 LAZPKE   4 2 2 0 0 44 14
2 AZKOITIKO OTEIZA P.K.E.   3 2 1 1 0 38 37
3 ILUNPE E.   3 2 1 1 0 28 38
4 TXARUTA, C.D.   3 2 1 1 0 30 28
5 LAGUN ONAK P.E.   3 2 1 1 0 28 36
6 UPO MENDI   2 2 0 2 0 29 44

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/07 18:45 OIARTZUN - OIARTZUN- OIARPE, K.E. 22 - 10 OBERENA, C.D.
2022/01/08 11:30 Goizueta - Goizueta UMORE ONA 22 - 10 ATAUN K.E.
2022/01/08 18:15 Markina - Markina MARKINA 22 - 16 JOKO ALAI
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/14 18:00 ATAUN - ATAUN-AUZOETA ATAUN K.E. 5 - 22 OIARPE, K.E.
2022/01/15 11:00 Pamplona - Oberena OBERENA, C.D. 22 - 4 JOKO ALAI
2022/01/15 11:30 Goizueta - Goizueta UMORE ONA 8 - 22 MARKINA
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/21 18:45 OIARTZUN - OIARTZUN- OIARPE, K.E. UMORE ONA
2022/01/21 19:30 ZEANURI - Zeanuri JOKO ALAI ATAUN K.E.
2022/01/22 12:00 Markina - Markina MARKINA OBERENA, C.D.
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/06 - - OIARPE, K.E. MARKINA
2022/02/06 - - ATAUN K.E. OBERENA, C.D.
2022/02/06 - - UMORE ONA JOKO ALAI
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/13 - - MARKINA ATAUN K.E.
2022/02/13 - - JOKO ALAI OIARPE, K.E.
2022/02/13 - - OBERENA, C.D. UMORE ONA
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 MARKINA   4 2 2 0 0 44 24
2 OIARPE, K.E.   4 2 2 0 0 44 15
3 OBERENA, C.D.    3 2 1 1 0 32 26
4 UMORE ONA   3 2 1 1 0 30 32
5 JOKO ALAI    2 2 0 2 0 20 44
6 ATAUN K.E.   2 2 0 2 0 15 44
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA