E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA PALA MOTZA NAGUSIAK-EHL  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/08 10:00 Sestao - La Benedicta (Sestao) LAGUN ARTEA 40 - 12 ILUNPE E.
2022/01/09 11:00 OLABERRIA - OLABERRIA OIANGU P.E. 40 - 36 IRTXAN LOIU
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/14 19:00 LOIU - LARRONDO IRTXAN LOIU 22 - 40 LAGUN ARTEA
2022/01/16 10:00 Azpeitia - Izarraitz-Azpeitia ILUNPE E. 40 - 35 ADURTZA JAI ALAI A
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/22 10:00 Sestao - La Benedicta (Sestao) LAGUN ARTEA OIANGU P.E.
2022/01/23 10:00 Gasteiz - Adurtza ADURTZA JAI ALAI A IRTXAN LOIU
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/06 - - IRTXAN LOIU ILUNPE E.
2022/02/06 - - OIANGU P.E. ADURTZA JAI ALAI A
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/13 - - ADURTZA JAI ALAI A LAGUN ARTEA
2022/02/13 - - ILUNPE E. OIANGU P.E.
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 LAGUN ARTEA   4 2 2 0 0 80 34
2 ILUNPE E.   3 2 1 1 0 52 75
3 OIANGU P.E.   2 1 1 0 0 40 36
4 IRTXAN LOIU   2 2 0 2 0 58 80
5 ADURTZA JAI ALAI A   1 1 0 1 0 35 40

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/08 12:00 Pamplona - Oberena OBERENA, C.D. 40 - 35 KURENE
2022/01/09 10:45 RENTERIA - RENTERIA EPLE 29 - 40 GAZTELEKU
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/15 11:00 SOPELANA - Sopelana KURENE 22 - 40 EPLE
2022/01/15 12:00 ANDOAIN - ARRATE GAZTELEKU 40 - 10 ADURTZA JAI ALAI B
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/22 10:15 RENTERIA - RENTERIA EPLE OBERENA, C.D.
2022/01/22 16:00 Gasteiz - Adurtza ADURTZA JAI ALAI B KURENE
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/06 - - KURENE GAZTELEKU
2022/02/06 - - OBERENA, C.D. ADURTZA JAI ALAI B
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/13 - - ADURTZA JAI ALAI B EPLE
2022/02/13 - - GAZTELEKU OBERENA, C.D.
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 GAZTELEKU   4 2 2 0 0 80 39
2 EPLE    3 2 1 1 0 69 62
3 OBERENA, C.D.    2 1 1 0 0 40 35
4 KURENE   2 2 0 2 0 57 80
5 ADURTZA JAI ALAI B   1 1 0 1 0 10 40
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA