E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA PALETA LARRUZ NAGUSIAK  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/08 11:00 Laudio - Areta HERRIAREN 22 - 35 IRTXAN P.T.
2022/01/09 11:00 OLABERRIA - OLABERRIA OIANGU P.E. 34 - 35 KURENE
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/14 19:00 LOIU - LARRONDO IRTXAN P.T. 35 - 20 ADURTZA JAI ALAI A
2022/01/15 11:00 SOPELANA - Sopelana KURENE 35 - 16 HERRIAREN
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/22 10:00 Laudio - Areta HERRIAREN OIANGU P.E.
2022/01/22 16:00 Gasteiz - Adurtza ADURTZA JAI ALAI A KURENE
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/06 - - KURENE IRTXAN P.T.
2022/02/06 - - OIANGU P.E. ADURTZA JAI ALAI A
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/13 - - ADURTZA JAI ALAI A HERRIAREN
2022/02/13 - - IRTXAN P.T. OIANGU P.E.
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 IRTXAN P.T.   4 2 2 0 0 70 42
2 KURENE   4 2 2 0 0 70 50
3 HERRIAREN   2 2 0 2 0 38 70
4 OIANGU P.E.   1 1 0 1 0 34 35
5 ADURTZA JAI ALAI A   1 1 0 1 0 20 35

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/08 11:00 GATIKA - GATIKA ARTEPE K.E. 35 - 24 LAGUN ARTEA
2022/01/09 14:00 SAINT PIERRE DIRUBE - SAINT PIERRE DIRUBE MOUGUERRE 35 - 28 TXOST
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/15 10:00 Sestao - La Benedicta (Sestao) LAGUN ARTEA 35 - 22 ADURTZA JAI ALAI B
2022/01/15 19:00 OIARTZUN - OIARTZUN- TXOST 35 - 19 ARTEPE K.E.
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/22 10:30 GATIKA - GATIKA ARTEPE K.E. MOUGUERRE
2022/01/23 10:00 Gasteiz - Adurtza ADURTZA JAI ALAI B TXOST
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/06 - - TXOST LAGUN ARTEA
2022/02/06 - - MOUGUERRE ADURTZA JAI ALAI B
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/13 - - ADURTZA JAI ALAI B ARTEPE K.E.
2022/02/13 - - LAGUN ARTEA MOUGUERRE
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 ARTEPE K.E.   3 2 1 1 0 54 59
2 TXOST    3 2 1 1 0 63 54
3 LAGUN ARTEA    3 2 1 1 0 59 57
4 MOUGUERRE   2 1 1 0 0 35 28
5 ADURTZA JAI ALAI B   1 1 0 1 0 22 35
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA