EH-KO NESKEN GOMAZKO PALETAKO IREKIA GOMAZKO PALETA  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2021/06/12 16:00 IKAZTEGIETA - IKAZTEGIETA INTXURRE K.K.E 30 - 15 ATAUN K.E.
2021/06/12 16:30 GASTEIZ - ABETXUKO HERNANI K.E. 2 13 - 30 OLARRETA P. E.
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2021/06/19 10:00 ATAUN - ATAUN-AUZOETA INTXURRE K.K.E 18 - 30 HERNANI K.E. 2
2021/06/19 10:00 ATAUN - ATAUN-AUZOETA ATAUN K.E. 9 - 30 OLARRETA P. E.
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2021/06/27 - - HERNANI K.E. 2 ATAUN K.E.
2021/06/27 - - OLARRETA P. E. INTXURRE K.K.E
Sailkapena P J I G EA A K
1 OLARRETA P. E.   4 2 2 0 0 60 22
2 HERNANI K.E. 2   3 2 1 1 0 43 48
3 INTXURRE K.K.E   3 2 1 1 0 48 45
4 ATAUN K.E.   2 2 0 2 0 24 60

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2021/06/12 16:00 IKAZTEGIETA - IKAZTEGIETA AUÑAJAUKU 0 - 30 INTXURRE 2
2021/06/12 16:30 GASTEIZ - ABETXUKO HORI HORI ELORRIO 30 - 24 HERNANI K.E. 4
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2021/06/19 10:00 ATAUN - ATAUN-AUZOETA HERNANI K.E. 4 30 - 16 INTXURRE 2
2021/06/19 16:00 ELORRIO - ELORRIO. HORI HORI ELORRIO 30 - 11 AUÑAJAUKU
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2021/06/27 - - AUÑAJAUKU HERNANI K.E. 4
2021/06/27 - - INTXURRE 2 HORI HORI ELORRIO
Sailkapena P J I G EA A K
1 HORI HORI ELORRIO   4 2 2 0 0 60 35
2 HERNANI K.E. 4   3 2 1 1 0 54 46
3 INTXURRE 2   3 2 1 1 0 46 30
4 AUÑAJAUKU   2 2 0 2 0 11 60

C TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2021/06/12 16:00 IKAZTEGIETA - IKAZTEGIETA HERNANI K.E. 3 30 - 26 HERNANI K.E. 1
2021/06/12 16:30 GASTEIZ - ABETXUKO IRULEAK, P.E. 19 - 30 ERREKALEOR
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2021/06/17 20:30 DEBA - DEBA HERNANI K.E. 1 30 - 19 IRULEAK, P.E.
2021/06/19 16:00 GASTEIZ - ABETXUKO ERREKALEOR 30 - 11 HERNANI K.E. 3
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2021/06/27 - - IRULEAK, P.E. HERNANI K.E. 3
2021/06/27 - - HERNANI K.E. 1 ERREKALEOR
Sailkapena P J I G EA A K
1 ERREKALEOR   4 2 2 0 0 60 30
2 HERNANI K.E. 3   3 2 1 1 0 41 56
3 HERNANI K.E. 1   3 2 1 1 0 56 49
4 IRULEAK, P.E.   2 2 0 2 0 38 60

D TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2021/06/12 16:00 OROZKO - OROZKO OLGETAN OROZKO 1 22 - 30 OLGETAN OROZKO 2
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2021/06/19 16:00 GASTEIZ - ABETXUKO OLGETAN OROZKO 2 30 - 21 GURE AMAIA
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2021/06/27 - - GURE AMAIA OLGETAN OROZKO 1
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 OLGETAN OROZKO 2   4 2 2 0 0 60 43
2 OLGETAN OROZKO 1   1 1 0 1 0 22 30
3 GURE AMAIA   1 1 0 1 0 21 30
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA
Taldea: C TALDEA
Taldea: D TALDEA