E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ZESTA PUNTA BINAKA NAGUSIAK-EHL  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/10 00:00 ZUMAIA - Zumaia ZUMAIA K.E. B 30 - 18 ZUMAIA K.E. C
2020/01/11 00:00 GERNIKA - GERNIKA JAI ALAI EUSKAL JA 28 - 30 MARKINA C
2020/01/11 00:00 Cabanillas - Cabanillas CABANILLAS 30 - 19 BERRIATUA
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/17 00:00 ZUMAIA - Zumaia ZUMAIA K.E. B 30 - 11 EUSKAL JA
2020/01/18 00:00 Berriatua - Berriatua BERRIATUA 30 - 27 MARKINA C
2020/01/19 00:00 ZUMAIA - Zumaia ZUMAIA K.E. C 16 - 30 CABANILLAS
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/02 - - EUSKAL JA BERRIATUA
2020/02/02 - - CABANILLAS ZUMAIA K.E. B
2020/02/02 - - MARKINA C ZUMAIA K.E. C
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/09 - - CABANILLAS EUSKAL JA
2020/02/09 - - ZUMAIA K.E. C BERRIATUA
2020/02/09 - - ZUMAIA K.E. B MARKINA C
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/16 - - EUSKAL JA ZUMAIA K.E. C
2020/02/16 - - MARKINA C CABANILLAS
2020/02/16 - - BERRIATUA ZUMAIA K.E. B
Sailkapena P J I G EA A K
1 ZUMAIA K.E. B   4 2 2 0 0 60 29
2 CABANILLAS   4 2 2 0 0 60 35
3 BERRIATUA   3 2 1 1 0 49 57
4 MARKINA C   3 2 1 1 0 57 58
5 ZUMAIA K.E. C   2 2 0 2 0 34 60
6 EUSKAL JA   2 2 0 2 0 39 60

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/11 00:00 BIARRIZ - BIARRITZ KOSTAKOAK 16 - 30 DANOK BAT
2020/01/12 00:00 Mutriku - Mutriku GAZTELEKU C.J. 30 - 29 MARKINA A
2020/01/12 00:00 DONIBANE GARAZI - DONIBANE GARAZI GOIZEKO IZARRA-Retirado ZUMAIA K.E. A
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/17 00:00 Markina - Markina MARKINA A 25 - 30 DANOK BAT
2020/01/17 00:00 ZUMAIA - Zumaia ZUMAIA K.E. A 30 - 20 GAZTELEKU C.J.
2020/01/19 - - GOIZEKO IZARRA-Retirado KOSTAKOAK
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/02 - - KOSTAKOAK MARKINA A
2020/02/02 - - GAZTELEKU C.J. GOIZEKO IZARRA-Retirado
2020/02/02 - - DANOK BAT ZUMAIA K.E. A
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/09 - - GAZTELEKU C.J. KOSTAKOAK
2020/02/09 - - ZUMAIA K.E. A MARKINA A
2020/02/09 - - GOIZEKO IZARRA-Retirado DANOK BAT
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/16 - - KOSTAKOAK ZUMAIA K.E. A
2020/02/16 - - DANOK BAT GAZTELEKU C.J.
2020/02/16 - - MARKINA A GOIZEKO IZARRA-Retirado
Sailkapena P J I G EA A K
1 DANOK BAT    4 2 2 0 0 60 41
2 GAZTELEKU C.J.   3 2 1 1 0 50 59
3 MARKINA A   2 2 0 2 0 54 60
4 ZUMAIA K.E. A   2 1 1 0 0 30 20
5 KOSTAKOAK   1 1 0 1 0 16 30
6 GOIZEKO IZARRA-Retirado   0 0 0 0 0 0 0

C TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/10 00:00 HONDARRIBIA - HONDARRIBI HONDARRIBIAKO P.E. 11 - 30 MARKINA B
2020/01/11 00:00 BIARRIZ - BIARRITZ BAC 15 - 30 OLHARROA
2020/01/11 00:00 Noain - Bidezarra NOAIN J.A. 30 - 19 AKARREGI P. T.-Retirado
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/18 00:00 BIARRIZ - BIARRITZ OLHARROA 30 - 22 MARKINA B
2020/01/18 00:00 Noaín - BIDEZARRA-Noain NOAIN J.A. 30 - 21 HONDARRIBIAKO P.E.
2020/01/19 - - AKARREGI P. T.-Retirado BAC
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/02 - - HONDARRIBIAKO P.E. OLHARROA
2020/02/02 - - BAC NOAIN J.A.
2020/02/02 - - MARKINA B AKARREGI P. T.-Retirado
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/09 - - BAC HONDARRIBIAKO P.E.
2020/02/09 - - AKARREGI P. T.-Retirado OLHARROA
2020/02/09 - - NOAIN J.A. MARKINA B
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/16 - - HONDARRIBIAKO P.E. AKARREGI P. T.-Retirado
2020/02/16 - - MARKINA B BAC
2020/02/16 - - OLHARROA NOAIN J.A.
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 NOAIN J.A.   4 2 2 0 0 60 40
2 OLHARROA   4 2 2 0 0 60 37
3 MARKINA B   3 2 1 1 0 52 41
4 HONDARRIBIAKO P.E.   2 2 0 2 0 32 60
5 BAC   1 1 0 1 0 15 30
6 AKARREGI P. T.-Retirado   1 1 0 1 0 19 30
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA
Taldea: C TALDEA