E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ZESTA PUNTA BINAKA GAZTEAK  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/10 00:00 Markina - Markina MARKINA A 30 - 19 HONDARRIBIAKO P.E.
2020/01/10 00:00 Donosti - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI 30 - 11 GASTEIZ JAI ALAI
2020/01/11 00:00 Donibane Lohitzun - Donibane Lohitzun LUZEAN 30 - 20 KOSTAKOAK
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/17 00:00 Markina - Markina MARKINA A 30 - 12 DONOSTIA JAI ALAI
2020/01/17 00:00 HONDARRIBIA - HONDARRIBI HONDARRIBIAKO P.E. 20 - 30 LUZEAN
2020/01/18 00:00 BIARRIZ - BIARRITZ KOSTAKOAK 30 - 16 GASTEIZ JAI ALAI
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/02 - - DONOSTIA JAI ALAI KOSTAKOAK
2020/02/02 - - LUZEAN MARKINA A
2020/02/02 - - GASTEIZ JAI ALAI HONDARRIBIAKO P.E.
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/09 - - LUZEAN DONOSTIA JAI ALAI
2020/02/09 - - HONDARRIBIAKO P.E. KOSTAKOAK
2020/02/09 - - MARKINA A GASTEIZ JAI ALAI
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/16 - - DONOSTIA JAI ALAI HONDARRIBIAKO P.E.
2020/02/16 - - GASTEIZ JAI ALAI LUZEAN
2020/02/16 - - KOSTAKOAK MARKINA A
Sailkapena P J I G EA A K
1 MARKINA A   4 2 2 0 0 60 31
2 LUZEAN   4 2 2 0 0 60 40
3 KOSTAKOAK   3 2 1 1 0 50 46
4 DONOSTIA JAI ALAI   3 2 1 1 0 42 41
5 GASTEIZ JAI ALAI   2 2 0 2 0 27 60
6 HONDARRIBIAKO P.E.   2 2 0 2 0 39 60

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/10 00:00 Markina - Markina MARKINA B 30 - 18 BERRIOZAR JAI ALAI
2020/01/11 00:00 BIARRIZ - BIARRITZ BAC 16 - 30 HOSSEGOR
2020/01/12 00:00 Mutriku - Mutriku DANOK BAT 23 - 30 EUSKAL JA
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/18 00:00 HOSSEGOR - HOSSEGOR JA HOSSEGOR 30 - 4 BERRIOZAR JAI ALAI
2020/01/18 00:00 GERNIKA - GERNIKA JAI ALAI EUSKAL JA 30 - 10 BAC
2020/01/18 00:00 Mutriku - Mutriku DANOK BAT 30 - 27 MARKINA B
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/02 - - MARKINA B HOSSEGOR
2020/02/02 - - BAC DANOK BAT
2020/02/02 - - BERRIOZAR JAI ALAI EUSKAL JA
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/09 - - BAC MARKINA B
2020/02/09 - - EUSKAL JA HOSSEGOR
2020/02/09 - - DANOK BAT BERRIOZAR JAI ALAI
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/16 - - MARKINA B EUSKAL JA
2020/02/16 - - BERRIOZAR JAI ALAI BAC
2020/02/16 - - HOSSEGOR DANOK BAT
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 EUSKAL JA   4 2 2 0 0 60 33
2 HOSSEGOR    4 2 2 0 0 60 20
3 MARKINA B   3 2 1 1 0 57 48
4 DANOK BAT    3 2 1 1 0 53 57
5 BERRIOZAR JAI ALAI   2 2 0 2 0 22 60
6 BAC   2 2 0 2 0 26 60
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA