E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK-EHL  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/10 00:00 Azkoitia - Azkoitia AZKOITIA 22 - 11 LARRAUN
2020/01/12 00:00 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSA C.F. TARTALOETXE P.K.E.-Retirado
2020/01/12 00:00 ULTZAMA - ULTZAMA BURUZGAIN P.E. 7 - 22 ADISKIDE
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/17 00:00 Galdakao - Galdakao ADISKIDE 22 - 7 TOLOSA C.F.
2020/01/18 00:00 ULTZAMA - ULTZAMA BURUZGAIN P.E. 18 - 22 AZKOITIA
2020/01/19 - - TARTALOETXE P.K.E.-Retirado BEHAR ZANA S.D.
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/25 00:00 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSA C.F. AZKOITIA
2020/01/26 - - TARTALOETXE P.K.E.-Retirado ADISKIDE
2020/01/26 00:00 Billabona - Billabona BEHAR ZANA S.D. LARRAUN
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/02 - - ADISKIDE BEHAR ZANA S.D.
2020/02/02 - - LARRAUN BURUZGAIN P.E.
2020/02/02 - - AZKOITIA TARTALOETXE P.K.E.-Retirado
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/09 - - BEHAR ZANA S.D. BURUZGAIN P.E.
2020/02/09 - - ADISKIDE AZKOITIA
2020/02/09 - - LARRAUN TOLOSA C.F.
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/16 - - AZKOITIA BEHAR ZANA S.D.
2020/02/16 - - TOLOSA C.F. BURUZGAIN P.E.
2020/02/16 - - TARTALOETXE P.K.E.-Retirado LARRAUN
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/23 - - BEHAR ZANA S.D. TOLOSA C.F.
2020/02/23 - - BURUZGAIN P.E. TARTALOETXE P.K.E.-Retirado
2020/02/23 - - LARRAUN ADISKIDE
Sailkapena P J I G EA A K
1 AZKOITIA   4 2 2 0 0 44 29
2 ADISKIDE    4 2 2 0 0 44 14
3 BURUZGAIN P.E.   2 2 0 2 0 25 44
4 LARRAUN   1 1 0 1 0 11 22
5 TOLOSA C.F.   1 1 0 1 0 7 22
6 TARTALOETXE P.K.E.-Retirado   0 0 0 0 0 0 0
7 BEHAR ZANA S.D.   0 0 0 0 0 0 0

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/11 00:00 SORALUZE - SORALUZE SORALUZE 22 - 11 OBERENA, C.D.
2020/01/11 00:00 Amurrio - Amurrio AMURRIO 15 - 22 IRURTZUN
2020/01/11 00:00 OIARTZUN - OIARTZUN- OIARPE 22 - 14 EPLE
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/17 00:00 Pamplona - Oberena OBERENA, C.D. 22 - 11 LAZPKE
2020/01/18 00:00 OIARTZUN - OIARTZUN- OIARPE 22 - 3 AMURRIO
2020/01/19 00:00 RENTERIA - RENTERIA EPLE 22 - 7 SORALUZE
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/24 00:00 Lazkao - Lazkao-Kiroldegia LAZPKE IRURTZUN
2020/01/24 00:00 Pamplona - Oberena OBERENA, C.D. EPLE
2020/01/26 00:00 SORALUZE - SORALUZE SORALUZE AMURRIO
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/02 - - IRURTZUN OIARPE
2020/02/02 - - EPLE LAZPKE
2020/02/02 - - AMURRIO OBERENA, C.D.
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/09 - - LAZPKE OIARPE
2020/02/09 - - EPLE AMURRIO
2020/02/09 - - IRURTZUN SORALUZE
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/16 - - AMURRIO LAZPKE
2020/02/16 - - SORALUZE OIARPE
2020/02/16 - - OBERENA, C.D. IRURTZUN
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/23 - - LAZPKE SORALUZE
2020/02/23 - - OIARPE OBERENA, C.D.
2020/02/23 - - IRURTZUN EPLE
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 OIARPE   4 2 2 0 0 44 17
2 SORALUZE   3 2 1 1 0 29 33
3 EPLE    3 2 1 1 0 36 29
4 OBERENA, C.D.    3 2 1 1 0 33 33
5 IRURTZUN   2 1 1 0 0 22 15
6 AMURRIO    2 2 0 2 0 18 44
7 LAZPKE   1 1 0 1 0 11 22
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA