E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA 22-AZPIKO  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/11 00:00 Añorga - Añorga AÑORGA K.K.E. 22 - 15 LAZPKE
2020/01/11 00:00 GASTEIZ - Zaramaga ZARAMAGA 7 - 22 OBERENA, C.D.
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/17 00:00 Lazkao - Lazkao-Kiroldegia LAZPKE 22 - 10 OBERENA, C.D.
2020/01/19 00:00 Elizondo - Elizondo TXARUTA, C.D. 21 - 22 AÑORGA K.K.E.
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/02 - - LAZPKE ZARAMAGA
2020/02/02 - - OBERENA, C.D. TXARUTA, C.D.
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/09 - - AÑORGA K.K.E. ZARAMAGA
2020/02/09 - - TXARUTA, C.D. LAZPKE
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/16 - - ZARAMAGA TXARUTA, C.D.
2020/02/16 - - OBERENA, C.D. AÑORGA K.K.E.
Sailkapena P J I G EA A K
1 AÑORGA K.K.E.   4 2 2 0 0 44 36
2 LAZPKE   3 2 1 1 0 37 32
3 OBERENA, C.D.    3 2 1 1 0 32 29
4 TXARUTA, C.D.   1 1 0 1 0 21 22
5 ZARAMAGA   1 1 0 1 0 7 22

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/10 00:00 Bergara - Bergara BERGARA K.E. 22 - 12 AMURRIO
2020/01/11 00:00 OIARTZUN - OIARTZUN- OIARPE, K.E. 22 - 13 DANOK LAGUNAK
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/17 00:00 Bergara - Bergara BERGARA K.E. 9 - 22 OIARPE, K.E.
2020/01/18 00:00 Amurrio - Amurrio AMURRIO 22 - 19 DANOK LAGUNAK
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/25 00:00 OIARTZUN - OIARTZUN- OIARPE, K.E. AMURRIO
2020/01/26 00:00 ORTUELLA - Ortuella DANOK LAGUNAK BERGARA K.E.
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/02 - - DANOK LAGUNAK OIARPE, K.E.
2020/02/02 - - AMURRIO BERGARA K.E.
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/09 - - OIARPE, K.E. BERGARA K.E.
2020/02/09 - - DANOK LAGUNAK AMURRIO
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/16 - - AMURRIO OIARPE, K.E.
2020/02/16 - - BERGARA K.E. DANOK LAGUNAK
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 OIARPE, K.E.   4 2 2 0 0 44 22
2 BERGARA K.E.   3 2 1 1 0 31 34
3 AMURRIO    3 2 1 1 0 34 41
4 DANOK LAGUNAK   2 2 0 2 0 32 44
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA