E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK-EHL  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/11 19:15 Lazkao - Lazkao-Kiroldegia LAZPE 22 - 10 EPLE
2019/01/11 19:15 Lazkao - Lazkao-Kiroldegia ADISKIDE A 17 - 22 ZAZPI ITURRI
2019/01/12 16:00 LARRAINZAR - LARRAINZAR BURUZGAIN P.E. 22 - 4 ADISKIDE B
2019/01/12 16:00 LARRAINZAR - LARRAINZAR GAZTELEKU 11 - 22 SAN MIGUEL, C.D.
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/18 20:00 PASAI ANTXO - IBAIONDO EPLE ADISKIDE B
2019/01/18 20:00 PASAI ANTXO - IBAIONDO GAZTELEKU BURUZGAIN P.E.
2019/01/19 16:00 Estella - Estella SAN MIGUEL, C.D. ADISKIDE A
2019/01/19 16:00 Estella - Estella ZAZPI ITURRI LAZPE
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/27 - - ADISKIDE A GAZTELEKU
2019/01/27 - - BURUZGAIN P.E. EPLE
2019/01/27 - - ZAZPI ITURRI ADISKIDE B
2019/01/27 - - LAZPE SAN MIGUEL, C.D.
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/03 - - GAZTELEKU LAZPE
2019/02/03 - - ADISKIDE A BURUZGAIN P.E.
2019/02/03 - - ADISKIDE B SAN MIGUEL, C.D.
2019/02/03 - - ZAZPI ITURRI EPLE
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/10 - - BURUZGAIN P.E. ZAZPI ITURRI
2019/02/10 - - EPLE SAN MIGUEL, C.D.
2019/02/10 - - LAZPE ADISKIDE A
2019/02/10 - - ADISKIDE B GAZTELEKU
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/17 - - EPLE GAZTELEKU
2019/02/17 - - LAZPE BURUZGAIN P.E.
2019/02/17 - - SAN MIGUEL, C.D. ZAZPI ITURRI
2019/02/17 - - ADISKIDE A ADISKIDE B
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/24 - - ADISKIDE A EPLE
2019/02/24 - - ADISKIDE B LAZPE
2019/02/24 - - ZAZPI ITURRI GAZTELEKU
2019/02/24 - - BURUZGAIN P.E. SAN MIGUEL, C.D.
Sailkapena P J I G EA A K
1 BURUZGAIN P.E.   2 1 1 0 0 22 4
2 LAZPE   2 1 1 0 0 22 10
3 SAN MIGUEL, C.D.   2 1 1 0 0 22 11
4 ZAZPI ITURRI   2 1 1 0 0 22 17
5 ADISKIDE A   1 1 0 1 0 17 22
6 GAZTELEKU   1 1 0 1 0 11 22
7 EPLE   1 1 0 1 0 10 22
8 ADISKIDE B   1 1 0 1 0 4 22

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/12 11:00 Azkoitia - Azkoitia AZKOITIKO OTEIZA 13 - 22 TARTALOETXE
2019/01/12 11:00 Azkoitia - Azkoitia IRURTZUN 22 - 14 PAZ ZIGANDA
2019/01/12 17:00 Markina - Markina MARKINA-ESKUZ 22 - 11 AMURRIO
2019/01/12 17:00 Markina - Markina OLABURU 22 - 6 SORALUZE
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/18 19:30 ZEGAMA - Zegama TARTALOETXE AMURRIO
2019/01/18 19:30 ZEGAMA - Zegama OLABURU MARKINA-ESKUZ
2019/01/19 11:00 SORALUZE - SORALUZE SORALUZE IRURTZUN
2019/01/19 11:00 SORALUZE - SORALUZE PAZ ZIGANDA AZKOITIKO OTEIZA
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/27 - - IRURTZUN OLABURU
2019/01/27 - - MARKINA-ESKUZ TARTALOETXE
2019/01/27 - - PAZ ZIGANDA AMURRIO
2019/01/27 - - AZKOITIKO OTEIZA SORALUZE
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/03 - - OLABURU AZKOITIKO OTEIZA
2019/02/03 - - IRURTZUN MARKINA-ESKUZ
2019/02/03 - - AMURRIO SORALUZE
2019/02/03 - - PAZ ZIGANDA TARTALOETXE
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/10 - - MARKINA-ESKUZ PAZ ZIGANDA
2019/02/10 - - TARTALOETXE SORALUZE
2019/02/10 - - AZKOITIKO OTEIZA IRURTZUN
2019/02/10 - - AMURRIO OLABURU
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/17 - - TARTALOETXE OLABURU
2019/02/17 - - AZKOITIKO OTEIZA MARKINA-ESKUZ
2019/02/17 - - SORALUZE PAZ ZIGANDA
2019/02/17 - - IRURTZUN AMURRIO
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/24 - - IRURTZUN TARTALOETXE
2019/02/24 - - AMURRIO AZKOITIKO OTEIZA
2019/02/24 - - PAZ ZIGANDA OLABURU
2019/02/27 - - MARKINA-ESKUZ SORALUZE
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 OLABURU    2 1 1 0 0 22 6
2 MARKINA-ESKUZ   2 1 1 0 0 22 11
3 TARTALOETXE    2 1 1 0 0 22 13
4 IRURTZUN   2 1 1 0 0 22 14
5 PAZ ZIGANDA   1 1 0 1 0 14 22
6 AZKOITIKO OTEIZA    1 1 0 1 0 13 22
7 AMURRIO    1 1 0 1 0 11 22
8 SORALUZE   1 1 0 1 0 6 22
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA