E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA GAZTEAK  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/12 10:30 Elizondo - Elizondo TXARUTA, C.D. 22 - 12 JOKO ALAI
2019/01/12 10:30 Elizondo - Elizondo TOLOSAKO AURRERA 8 - 22 OBERENA B
2019/01/12 12:00 Sestao - Las Llanas-Sestao LAGUN ARTEA 1 - 22 ERDU
2019/01/12 12:00 Sestao - Las Llanas-Sestao HERRIAREN 18 - 22 LAGUN ONAK
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/18 19:00 Pamplona - Oberena OBERENA B HERRIAREN
2019/01/18 19:00 Pamplona - Oberena LAGUN ONAK LAGUN ARTEA
2019/01/18 19:30 Zornotza - Amorebieta ERDU JOKO ALAI
2019/01/18 19:30 Zornotza - Amorebieta TOLOSAKO AURRERA TXARUTA, C.D.
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/27 - - HERRIAREN TOLOSAKO AURRERA
2019/01/27 - - TXARUTA, C.D. ERDU
2019/01/27 - - LAGUN ONAK JOKO ALAI
2019/01/27 - - LAGUN ARTEA OBERENA B
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/03 - - TOLOSAKO AURRERA LAGUN ARTEA
2019/02/03 - - HERRIAREN TXARUTA, C.D.
2019/02/03 - - JOKO ALAI OBERENA B
2019/02/03 - - LAGUN ONAK ERDU
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/10 - - TXARUTA, C.D. LAGUN ONAK
2019/02/10 - - ERDU OBERENA B
2019/02/10 - - LAGUN ARTEA HERRIAREN
2019/02/10 - - JOKO ALAI TOLOSAKO AURRERA
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/17 - - LAGUN ARTEA TXARUTA, C.D.
2019/02/17 - - ERDU TOLOSAKO AURRERA
2019/02/17 - - OBERENA B LAGUN ONAK
2019/02/17 - - HERRIAREN JOKO ALAI
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/24 - - HERRIAREN ERDU
2019/02/24 - - JOKO ALAI LAGUN ARTEA
2019/02/24 - - LAGUN ONAK TOLOSAKO AURRERA
2019/02/24 - - TXARUTA, C.D. OBERENA B
Sailkapena P J I G EA A K
1 ERDU    2 1 1 0 0 22 1
2 OBERENA B   2 1 1 0 0 22 8
3 TXARUTA, C.D.   2 1 1 0 0 22 12
4 LAGUN ONAK   2 1 1 0 0 22 18
5 HERRIAREN   1 1 0 1 0 18 22
6 JOKO ALAI    1 1 0 1 0 12 22
7 TOLOSAKO AURRERA   1 1 0 1 0 8 22
8 LAGUN ARTEA   1 1 0 1 0 1 22

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/12 12:00 LARRAINZAR - LARRAINZAR BURUZGAIN P.E. 22 - 16 OBERENA A
2019/01/12 12:00 LARRAINZAR - LARRAINZAR LAZPE 11 - 22 UPO MENDI
2019/01/13 10:00 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSAKO AURRERA B 14 - 22 TOLOSAKO AURRERA A
2019/01/13 10:00 Tolosa - Beotibar-Tolosa OIARPE, K.E. 22 - 18 LEA IBARRA
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/19 10:00 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSAKO AURRERA A OBERENA A
2019/01/19 10:00 Tolosa - Beotibar-Tolosa LAZPE BURUZGAIN P.E.
2019/01/19 18:00 USANSOLO - Usansolo UPO MENDI OIARPE, K.E.
2019/01/19 18:00 USANSOLO - Usansolo LEA IBARRA TOLOSAKO AURRERA B
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/27 - - OIARPE, K.E. LAZPE
2019/01/27 - - BURUZGAIN P.E. TOLOSAKO AURRERA A
2019/01/27 - - LEA IBARRA OBERENA A
2019/01/27 - - TOLOSAKO AURRERA B UPO MENDI
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/03 - - LAZPE TOLOSAKO AURRERA B
2019/02/03 - - OIARPE, K.E. BURUZGAIN P.E.
2019/02/03 - - OBERENA A UPO MENDI
2019/02/03 - - LEA IBARRA TOLOSAKO AURRERA A
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/10 - - BURUZGAIN P.E. LEA IBARRA
2019/02/10 - - TOLOSAKO AURRERA A UPO MENDI
2019/02/10 - - TOLOSAKO AURRERA B OIARPE, K.E.
2019/02/10 - - OBERENA A LAZPE
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/17 - - TOLOSAKO AURRERA A LAZPE
2019/02/17 - - TOLOSAKO AURRERA B BURUZGAIN P.E.
2019/02/17 - - UPO MENDI LEA IBARRA
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/24 - - OIARPE, K.E. TOLOSAKO AURRERA A
2019/02/24 - - OBERENA A TOLOSAKO AURRERA B
2019/02/24 - - LEA IBARRA LAZPE
2019/02/24 - - BURUZGAIN P.E. UPO MENDI
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 UPO MENDI   2 1 1 0 0 22 11
2 TOLOSAKO AURRERA A   2 1 1 0 0 22 14
3 BURUZGAIN P.E.   2 1 1 0 0 22 16
4 OIARPE, K.E.   2 1 1 0 0 22 18
5 LEA IBARRA    1 1 0 1 0 18 22
6 OBERENA A   1 1 0 1 0 16 22
7 TOLOSAKO AURRERA B   1 1 0 1 0 14 22
8 LAZPE   1 1 0 1 0 11 22
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA